Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Windsurfingowy lipiec

2023-07-30

Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni przeprowadził w miesiącu lipcu szkolenie windsurfingowo-żeglarskie, w którym uczestniczyło 29. młodych windsurferów i 4. kitesurferów !!! Lipiec przyniósł również podniesienie kwalifikacji pięciorgu naszym instruktorom: Dawid Jaworski uzyskał stopień w kitesurfingu, natomiast Paweł Budda, Dawid Herrmann, Krystian Herrmann i Klaudia Świt zdobyli uprawnienia windsurfingowe – gratulujemy :). Wszystkie te zadania zostały zrealizowane z dotacji Komisji ds Profilaktyki i RPA oraz z wpłat własnych uczestników zajęć.

Ostatnim akordem szkolenia żelarskiego był rejs pomeranką p. Janka Gwardzika, który pokazał dzieciom, jak dawniej żeglowali nasi przodkowie na wodach Zatoki Gdańskiej.

Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk p. Ryty Budda i p. Leszka Herrmanna pamiątkowe dyplomy, a Zyta Netzel i Kacper Jasiński wyróżnienie za wyjątkowe postępy w pływaniu na windsurfingu.

Specjalne podziękowanie dla rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

WAŻNE !!!

Przypominamy, że instruktorzy UKS-u szkolą dzieci na pierwszej godzinie zajęć, natomiast RODZICE (OPIEKUNOWIE) opiekują się i odpowiadają za swoje pociechy na drugiej godzinie zajęć rekreacyjnych.

back to top