Przejdź do treści

UKS w Jastarni w tym sezonie gra na plaży

2021-07-08

W sezonie 2021 roku w ogólnopolskich zawodach siatkówki plażowej Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni reprezentować będzie para Zuzanna Herrmann i Aleksandra Stadnik. Zuzanna Herrmann jest wychowanką UKS w Jastarni, absolwentką NLO SMS PZPS w Spale, zdobywczynią Mistrzostwa Polski kadetek, Wicemistrzostwa Polski młodziczek, III miejsca na MP juniorek. Reprezentowała także Polskę na arenie międzynarodowej. Aleksandra Stadnik jest zawodniczką klubu AZS AWF Wrocław, absolwentką NLO SMS PZPS w Spale, zdobywczynią III miejsca na MP juniorek, a także wielokrotną reprezentantką Polski na turniejach międzynarodowych.

Podsumowanie dwóch ostatnich turniejów:

Wrocław 19.06 Turniej Złota
(trzeci turniej z cyklu Trzech Metali).

Pierwszy mecz 2:0, potem ćwierćfinał 2:1 z parą Adamek/Kaczmarek, następnie półfinał 2:0 i w finale Zuzia i Ola przegrały 0:2 z parą Adamek/Kaczmarek, zatem ostatecznie zdobyły srebrny medal.

Kozienice 25-27.06
(dwugwiazdkowy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski seniorek)

vs Radkowiak-Kiedacz/Klocek 2:1

Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 7. miejsce, zatem w sumie całkiem dobrze i co najważniejsze dobra gra.
Ściskamy kciuki za Zuzię i Olę i czekamy na kolejne dobre wieści z boisk plażowych.