Turniej tenisa stołowego

2023-12-07

Uczniowski Klub Sportowy w Jastarnia przeprowadził dnia 10 listopada br. turniej tenisa stołowego o „Puchar Prezesa UKS w Jastarni” dla dwóch kategorii wiekowych. W grupie młodszej – Szkoła Podstawowa (r. 2009 i młodsi) – do rywalizacji przystapiło 10. zawodników, którzy zagrali systemem pucharowym, do dwóch wygranych setów.

Wyniki końcowe:

1. Ksawery Lenc

2. Olivier Mrozik

3. Kacper Jasiński

W grupie starszej do turnieju przystąpiło 8. zawodników, rywalizujacych również systemem pucharowym (przegrany odpada). Zawody stały na wysokim poziomie, mimo zaciętych i wyrównanych meczów były miłym spotkaniem dobrych znajomych.

Wyniki końcowe w kategorii open:

1. Rafał Nadolski

2. Norbert Górski

3. Henryk Konkel

Na zakończenie turnieju zwycięscy otrzymali puchary, dyplomy, a wszyscy uczestnicy nagrody rzeczowe i słodycze, które wręcył wiceprezes klubu p. Leszek Herrmann. Zawody zostały wsparte z grantu Urzędu Miejskiego w Jastarni.