Świąteczny turniej singli siatkarskich

2021-12-23

Dnia 22 grudnia Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zorganizował – ostatni w 2021 roku – turniej singli siatkarskich w mini piłce siatkowej dla najmłodszej grupy wiekowej oraz turniej dla młodzieży. W kategorii dzieci rywalizowało 12. najmłodszych siatkarzy, którzy podzieleni zostali na dwie grupy eliminacyjne. Zwycięscy grup spotkali się w finale walcząc o miejsca na podium.

Klasyfikacja końcowa grupy młodszej:

1. Ksawery Lenc

2. Paulina Latosińska

3. Dominik Muża

W starszej grupie wiekowej do zawodów zgłosiło się 11. zawodników, z których – po grach eliminacyjnych w grupach – do finału awans uzyskali: Tadeusz Baranowski, Oliwier Dąbrowski, Daniel Szymankiewicz i Mateusz Zieliński. Mimo świątecznej atmosfery, mecze były zacięte i stały na wysokim sportowym poziomie.

Wyniki końcowe młodzieży:

1. Oliwier Dąbrowski

2. Tadeusz Baranowski

3. Daniel Szymankiewicz

4. Mateusz Zieliński

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a zwycięscy dyplomy i nagrody rzeczowe wręczone przez Sędziego Głównego Zawodów p. Leszka Herrmanna.

Turniej został wsparty finansowo z grantu Urzędu Miasta w Jastarni.