Superpuchar Polski Beach Ball Przysucha 2021

2021-08-01

W dniach 30.07-01.08 br. rozgrywany został turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Przysusze, do którego zgłosiło się 27 par. Ze względu na wyjazd Aleksandry Stadnik na uczelnie do Stanów Zjednoczonych, Zuzanna Herrmann reprezentowała Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni w zmienionym składzie - z Aleksandrą Chyłą z Gdańska.

W piątkowych eliminacjach nasza para trafiła na zespół Wiśniewska/Kaczorowska zwyciężając w tie-breaku 2:1 co dało im awans do turnieju głównego.

W sobotnim pierwszym meczu Zuzia Herrmann i Ola Chyła zmierzyły się z czeską parą kadrową – Kvapilova/Kubickova. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść czeskiego team-u.

W kolejnym spotkaniu Ola z Zuzą trafiły na parę Jakuć/Makaruk i zwyciężyły 2:0, aby następnie trafić na utytułowaną parę Dorota Strąg/Jagoda Gruszczyńska. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu para UKS w Jastarni musiała uznać wyższość rywalek i ostatecznie zajęła 9. miejsce.