Siatkarskie Igrzyska Szkół Podstawowych

2024-04-16

Dnia 11 kwietnia br. Szkoła Podstawowa w Jastarni była gospodarzem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców, w których udział wzięły 4 drużyny naszego powiatu. Po rozegraniu 6. spotkań wyłoniona została zwycięska drużyna, która reprezentować będzie powiat pucki w półfinałach wojewódzkich. Drużyna z Jastarni nia dała żadnych szans swoim kolegom z pozostałych szkół, wygrywając turniej bez straty seta !!!

Wyniki meczów:

SP Jastarnia – SP Gnieżdżewo 2:0 (15-9; 15-4)

SP Jastarnia – SP Dębogórze 2:0 (15-2; 15-6)

SP Jastarnia – SP Puck 2:0 (15-3; 15-4)

Miejsc w turnieju:

1. SP Jastarnia – 6 pkt. (6:0) AWANS !!

2. SP Puck – 5 pkt. (4:4)

3. SP Gnieżdżewo – 4 pkt. (3:5)

4. SP Dębogórze – 3 pkt. (2:6)

SP w Jastarni reprezentowali: Kacper Jasiński – kapitan, Dominik Muża, Wojciech Muża, Tomasz Konkel, Piotr Bizewski, Olivier Mrozik i Franek Selin, którzy na co dzień uczestniczą w zajęcia prowadzonych przez Ucznioswski Klub Sportowy pod opieką p. Leszka Herrmanna.

Turniej półfinałowy rozgrywek Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostanie przeprowadzony w Lęborku.