Rozpoczynamy zajęcia w hali

2021-09-21

Od 6 września br. Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni rozpoczął zajęcia sportowe z mini piłki siatkowej dla najmłodszych oraz z siatkówki dla starszych zawodników, jednak ze względu na brak dostatecznej ilości uczestników zajęć w poszczególnych kategoriach wiekowych nie ma możliwości zgłoszenia Klubu do rozgrywek wojewódzkich 😟.

Zajęcia w roku szkolnym prowadzone będą systematycznie tj. trzy razy w tygodniu po dwie godziny, dla grupy młodszej – klasy IV-VI oraz dla młodzieży. Pierwsze tygodnie przeznaczone zostaną na przygotowanie sprawności ogólnej, następnie będziemy doskonalić umiejętności siatkarskie, by kolejno rozpocząć rozgrywki ligi szkolnej przygotowującej do Igrzysk Dzieci i Młodzieży.
Zapraszamy dzieci do udziału w naszych zajęciach 😀