Rozpoczynamy zajęcia siatkarskie

2023-09-21

Od początku września Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zaprosił swoich członków do udziału w zajęciach sportowych odbywających się hali sportowej, których głównym celem jest przygotowanie zespołów do kolejnego Memoriału Szymka. W bierzącym roku do turnieju zaproszenie przyjęli „koledzy Szymka” z Nakła n. Notecią, Bydgoszczy, Szczecina i Milicza, zaplanowany został również udział czterech drużyn naszego klubu, które dawniej reprezentowały UKS w rozgrywkach ligowych, szkolnych i towarzyskich. Zawody odbęda się w dniach 29.09 (godz.16.00), 30.09 i 01.10 br. w Miejskiej Hali Sportowej – zapraszamy.