Regaty zakończenia lata

2021-09-09

Podsumowaniem sierpniowych zajęć windsurfingowych, żeglarskich i kitesurfingowych – skierowanych głównie dla członków Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni – były przeprowadzone w dniu 28 sierpnia, regaty windsurfingowe o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Jastarni, w trzech kategoriach wiekowych: dzieci do 12 lat, młodzież oraz open. Dwie pierwsze kategorie skierowane były wyłącznie dla członków UKS w Jastarni, natomiast w ostatniej mogli wystartować wszyscy zainteresowani, gdyż była to grupa „przyjaciół Surfstrefy”.

Wyniki w kat. dzieci:

1. Maja Lisowska
  2. Zyta Netzel
  3. Martyna Lisowska

Wyniki w kategorii młodzież:

1. Krystian Wolski
  2. Tadeusz Baranowski
  3. Karol Zaremba

Wyniki w kategorii open:

1. Artur Radzimirski
  2. Wojciech Dulczewski
  3. Antoni Dulczewski

Zwycięzcy rywalizacji w każdej kategorii otrzymali hulajnogi elektryczne ufundowane przez firmę GAAMS Event z Krakowa oraz puchary ufundowane i wręczane przez p. Daniela Kohnke – Przewodniczącego Rady Miejskiej Jastarni. Wszyscy uczestnicy regat otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz mogli wylosować nagrody rzeczowe sprezentowane przez „przyjaciół Surfsterefy”: firmę ACK Benimar Polska oraz Państwo Iwonę i Łukasza Geltz.