Powiatowe Igrzyska w siatkówce plażowej

2024-06-11

Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku był organizatorem turnieju siatkówki plażowej dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych. W grupie chłopców w zawodach udział wzięły reprezentacje 5. szkół, w tym drużyna Szkoły Podstarwowej w Jastarni. Zespół naszej szkoły nie dał najmniejszych szans wszystkim swoim przeciwnikom kolejno pokonując:

SP Jastarnia – SP Puck 21:14

SP Jastarnia – SP Pogórze 21:3

SP Jastarnia – SP Dębogórze 21:5

SP Jastarnia – SP Gnieżdżewo 21:18

Młodzi siatkarze wykazali się dużą ambicją sportową i walecznością, co zagwarantowało im zwycięstwo i awans do zawodów półfinałowych Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół reprezentujący SP w Jastarni wystapił w składzie: Dominik Muża, Tomasz Konkel i Kacper Jasiński - kapitan i najlepszy zawodnik turnieju – gratulacje !!! Opiekunem drużyny była p. Mariola Muża. Na co dzień młodzi siatkarze uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni prowadzonych przez trenera Leszka Herrmanna.