Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

2024-05-13

Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni w marcu i kwietniu przeprowadził ligę oraz turniej finałowy mistrzostw Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło czterech czołowych zawodników naszej szkoły, w tym zwycięzca tegorocznej ligi tenisa stołowego – Julian Montowtt.

Kolejność miejsc po fazie eliminacyjnej:

1. Kacper Jasiński – 6 pkt.

2. Olivier Mrozik – 4 pkt.

3. Julian Montowtt – 2 pkt.

4. Tomasz Konkel – 2 pkt.

Wyniki meczów finałowych

o III miejsce:

Julian Montowtt – Tomasz Konkel 2:0 (11:8; 11:6)

o I miejsce:

Kacper Jasiński – Olivier Mrozik 1:2 (11:6; 4:11; 11:13)

Wyniki końcowe:

1. Olivier Mrozik

2. Kacper Jasiński

3. Julian Montowtt

4. Tomasz Konkel

Mistrzem Szkoły Podstawowej w Jastarni w tenisie stołowym został

Olivier Mrozik – gratulacje !!!

Były to ostatnie zajęcia sportowe zorganizowane w tym roku szkolnym przez Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni. Zarząd Klubu serdecznie dziękuje uczestnikom zajęć rekreacyjno-sportowych za zaangażowanie, rywalizację i dotychczasowy udział w treningach i zawodach.

Na następne zajęcia – już na wodzie – z windsurfingu i kitesurfingu zapraszamy od 10 czerwca.