Mikołajkowy turniej tenisa stołowego

2023-12-07

Z okazji „Mikołajek” Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zorganizował kolejny turniej tenisa stołowego dla dzieci SP oraz w kategorii open. Wsród młodszej grupy tenisistów dużą sensację sprawił Julian Montawtt, który w meczu finałowym pokonał zwycięscę poprzedniego turnieju Ksawerego Lenc wynikiem 2:1.

Wyniki końcowe:

1. Julian Montowtt

2. Ksawery Lenc

3. Jan Kohnke

Wśród starszych uczestników zawodów rywalizacja stała na bardzo wyrównanym poziomie i dopiero po rozegraniu baraży została ustalona kolejność w turnieju.

Wyniki końcowe:

1. Henryk Kohnke

2. Tadeusz Baranowski

3. Sebastian Lenc

Na zakończenie zawodów p. Leszek Herrmann wręczył wszystkim uczestnikom zawodów mikołajkowe słodycze, nagrody rzeczowe, a zwycięscy otrzymali okolicznościowe puchary.