Powtórka lekcji WF w JumpCity

2023-12-12

Na prośbe najmłodszych swoich członków Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zorganizował z okazji „Mikołajek” dwa wyjazdy do Jumpcity w Rumi – 1 i 4 grudnia – w których udział wzięło po 30. uczestników. Jak stwierdzili uczestnicy skocznej lekcji: „są to bardzo intensywne, ciekawe i bezpieczne zajęcia, w których chcielibyśmy brać udział co najmniej trzy razy w tygodniu”. Oprócz zajęć w centru sportowym, dzieci wzięły udział w projekcji filmu „Życzenie” oraz w degustacji potraw w McDonalds.

Wyjazdy były wsparte finansowo z dotacji Urzędu Miasta, a przejazdy sfinansowała Komisja ds Profilaktykii RPA – za co bardzo dziękują dzieci biorące udział w wycieczkach :).