Koniec szkolenia wodnego

2024-09-11

Dnia 30 sierpnia Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zakończył tegoroczne szkolenie na wodzie z kilku wodnych dyscyplin: żeglarstwa (45 osób), windsurfingu (52 osoby), kitesurfingu (8 osób), 2 osoby uzyskało stopień instruktora windsurfingu, a trzech – stopień sternika motorowodnego. Dodatkowo każdy chętny mógł pływać na katamaranach, wingu, foil wingu, czy każdym innym sprzęcie będącym na stanie SURFSTREFY.

Zarząd Klubu składa podziękowanie naszym instruktorom – Klaudii Świt, Amelii Kropidłowskiej, Tomkowi Konkel, Julii Pietras, Kacprowi Jasińskiemu i Mateuszowi Zielińskiemu– którzy przez całe wakacje szkolili naszych młodych żeglarzy, przekazując im swoją wiedzę, doświadczenie i zainteresowanie nowymi dyscyplinami wodnymi.

Natomiast dzięki wsparciu i dużej życzliwości Komisji ds. Profilaktyki i RPA oraz p. Burmistrzowi zajęcia mogły odbywać się bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych i sprzętowych.

Do zobaczenia w przyszłym roku na wodzie, a już niedługo w hali sportowej oraz na stokach Wieżycy.