Ferie z UKS-em – drugi tydzień

2022-03-22

W drugim tygodniu ferii Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni przeprowadził dla najmłodszych sportowców zajęcia z piłki siatkowej i koszykówki zakończone rywalizacją w dwóch kategoriach wiekowych.

Wyniki w kategorii dzieci:

1. Kacper Jasiński
  2. Olivier Mrozik
  3. Paulina Latosińska
  4. Ryszard Isakowicz

Wyniki w kategorii młodzież:

1. Zuzanna Herrmann
  2. Piotr Strachanowski
  3. Paweł Budda
  4. Mateusz Bolda

Podobnie jak w pierwszym tygodniu ferii, Klub zorganizował wyjazd szkoleniowy na narty i snowboard do Wieżycy, gdzie można było doskonalić swoje umiejętności; natomiast w czwartek uczestnicy zajęć mogli pojeździć na łyżwach w hali Olivia w Gdańsku oraz obejrzeć film w Alfa Centrum.

Ferie na sportowo z UKS w Jastarni zostały wsparte z dotacji Urzędu Miejskiego w Jastarni.