Ferie w Olsztynie

2020-01-26

W pierwszym tygodniu ferii Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zaproponował swoim młodych sportowcom zajęcia sportowe w naszej hali, głównie z piłki siatkowej 2-osobowej; natomiast w drugim tygodniu dzieci i młodzież biorą udział w obozie sportowym w Olsztynie.

Uczestnicy zajęć zostali zakwaterowani w hotelu Manor****, który zapewnił wszelki wymagania stojące przed ciężko trenującymi młodymi sportowcami. Od doskonałych warunków socjalnych – wyżywienia, noclegów, odnowy biologicznej – po wszelkie dodatkowe atrakcje rekreacyjno-sportowe: basen, siłownia, kręgielnia, bilard, tenis stołowy, kolację przy ognisku, i wiele wiele innych. Dodatkowo zaistniała możliwość uczestniczenia w meczu PlusLigi pomiędzy zespołami AZS Olsztyn i Asseco Resovi Rzeszów, w których występują czołowi zawodnicy naszej ligi.
Zajęcia p.n. "Ferie z UKS w Jastarni" finansowo zostały wsparte przez grant Urzędu Miasta i Miejską Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jastarni.

pliki do pobrania