Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ferie na sportowo z UKS w Jastarni

2023-02-09

W pierwszym tygodniu ferii Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zorganizował dla swoich najmłodszych sportowców zajęcia w hali sportowej z różnych dyscyplin sportu, cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Jednak największą atrakcją był wyjazd na mecz Plusligi pomiędzy Treflem Gdańsk i ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle.

Drugi tydzień ferii obfitował w atrakcje wyjazdowe. We wtorek dzieci miały okazję jeździć na łyżwach w hali Olivia oraz obejrzeć film w gdańskim Alfa Centrum. Kolejny dzień, to wyjazd do Aquaparku w Redzie i korzystanie ze wszystkich atrakcji parku wodnego. Piątek przyniósł kolejne wrażenia w Jumpcity w Rumi, gdzie nasi najmłodsi sportowcy doskonalili swoje umiejętności gimnastyczno-akrobatyczne, po których ruszyli na projekcję filmu w Galerii Rumia.

Zarząd Klubu składa podziękowanie rodzicom pomagającym w opiece nad dziećmi oraz firmie przewozowej Pana Roberta Lewickiego, która zapewniła bezpieczny i bardzo wygodny transport.

Ferie na sportowo z UKS w Jastarni zostały wsparte z dotacji Urzędu Miejskiego w Jastarni.

back to top